Kategoriler

Haber bülteni

Derya Av Tüfekleri

3 adet ürün var.
Derya Av Tüfekleri

2000 Yılında Konya’da kurulan Derya Silah Sanayi, yarı otomatik ve süper poze av...

2000 Yılında Konya’da kurulan Derya Silah Sanayi, yarı otomatik ve süper poze av tüfeği üretimi ile imalat serüvenine başlamıştır. Bu imalat serüveninde kalitesini ispatlayan Derya Silah Sanayi, Türkiye pazarında kendisini kanıtlamış, yurt dışında birçok ülkeye ihracat yapan uluslararası üne sahip bir firma haline gelmiştir. 2000 yılında yarı otomatik 12 kalibre ürünü Lion’u, süper poze av tüfeği Derya’yı 2005 yılında 9mm. kalibre ürünü pipet av tüfeğini, 2006 yılında 36 Kalibre tekli kırma av tüfeğini, 2010 yılında da yarı otomatik av tüfeği olan Meriva’yı silah tutkularıyla buluşturmuştur.

Derya Silah Sanayi, kalitesiyle olduğu kadar sahip olduğu ürün çeşitleri ile de rakip firmaların dikkatlerini üzerine toplamıştır. Silah üretimi yapan birçok firma, üretiminde Derya Silah’ın ürünlerini taklit etmektedir. Ancak yapılan taklit ürünler Derya Silah’ın ürettiği ürünlerindeki kaliteyi yakalayamamıştır. Çünkü Derya silahı diğer firmalardan ayıran temel özellik, ürettiği ürünlere duyduğu güven ve benzersiz bir kalite anlayışıdır.

Üretiminde dünya standartlarına uygun hammadde ve malzemeyi kullanan Derya Silah tüm üretim aşamalarında bu kalitenin korunması için özverili bir şekilde alışmaktadır. Derya Silaha göre kalite, uygun hammaddenin ve malzemenin seçimi ile başlayan, üretimde uzman personelin elinde şekillenen, test ve deney süreçleriyle sağlamlığı ispatlanan, yıllarca süren müşteri memnuniyetiyle devam eden bir süreçtir. Derya silah müşteri memnuniyeti kavramını şansa bırakmaz. Üretilen tüm silahlar TSE ve ihracat yapılan ülkenin resmi standartları gözetilerek en zor şartlarda denenmektedir. Test ve kontrollerden %100 başarıyla geçmeyen hiçbir ürün Derya Silah Sanayi kalite kontrol ekibi tarafından onaylanmaz. Gelişmiş cihazlara sahip olan kalite kontrol departmanının onayı olmaksızın da hiçbir ürün müşteriye sunulmaz. Çünkü Derya Silah’ın kalite anlayışında güven duygusu temeldir. Derya Silah’ın müşterileri, Derya Silah’ın kalite anlayışına büyük bir güven duymaktadır. Çünkü Derya Silah, sadece güvenilirliğinden ve kalitesinden %100 emin olduğu ürünleri pazara sunar.

Derya Silah, çevreye ve insana önem veren, kanunlara ve etik değerlere saygılı, duyarlı ve dürüst bir şirket politikası izlemektedir. Derya Silah Sanayi’nin temel vizyonu av silahları ürün grubunda kaliteli üretim anlayışıyla sürekli gelişmek, iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden sektöründe en iyi firma olmaktır. Derya silah, kaliteli bir yönetim anlayışıyla kusursuz av silahları üreterek, uluslar arası rekabet ortamında Türkiye’ye saygınlık kazandırma misyonu ile çalışmaya devam etmektedir.

Yönetiminden, çalışanlarına ve tedarikçilerine kadar toplam kalite anlayışını daha da yükseltmeyi hedefleyen Derya Silah, müşterilerine en iyi ürünü, en iyi fiyatla sunmayı prensip edinmiştir. Bu prensip doğrultusunda üretim verimliliğini arttırmak için üretim süreçleri iyi belirleyip uygulamaktadır. İşi ilk seferde ve doğru olarak yapmak üretim ve stok maliyetlerini düşürmektedir. Derya Silah Sanayi bu düşünceden yola çıkarak, iş gücünü doğru ve yerinde yönlendirip, en uygun maliyetli ürünleri müşteri beğenisine sunmaktadır.

Yükselen hedefleri ile bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Derya Silah Sanayi en iyisini üreterek üretim serüvenine devam ediyor.

Tümünü göster

İletişim

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Telefon:0 541 809 80 99

Destek hattıyla irtibat kurun

RSS

RSS besleme eklenmedi