Kategoriler

Haber bülteni

Tek Kırma Av Tüfekleri

Bu kategoride ürün bulunamadı

Tek Kırma Av Tüfekleri

Alt kategoriler

 • Kral Av Tüfekleri

  Kral Av Tüfekleri Tanıtımı :

  KRAL AV Sanayi 18.000 metrekare kapalı alanda 250'yi aşkın çalışanı ile birlikte teknolojinin en üst seviyesini el emeği ile birleştirip av tüfeklerini havalı hedef tüfeklerini ve kuru sıkı ses tabancalarını üreterek siz değerli dostlarımıza sunmaktadır. Daha iyisini en uygun fiyat ile sunmak prensibinden ödün vermeyerek yoluna emin adımlarla devam eden KRAL AV Sanayi 25 senedir olduğu gibi dünya var oldukça sizlere hizmetlerini devam ettirecektir. Sevgi ve saygılarla...

 • Lazer Av Tüfekleri

  Toplam 60 çalışandan oluşan işgücümüz, modern ve teknolojik tesisimiz üzerinde gazlı sistemle çalışan yivsiz yarı otomatik ve pompalı tüfekler imal etmekteyiz. Pomarina  ve Favori modelleri geniş ürün yelpazemizin içerisinde yer almaktadır.
  Orta vadede Lazer Av Sanayi, ürün yelpazesini daha da genişleterek yivli modellerini de avcıların beğenisine sunmayı amaçlamaktadır.
  Lazer Av Sanayi olarak yenilikçi ve dinamik yapımız ile sayısı 80'i aşkın ülkeye ihracat yapmakta olup sunduğumuz ürünler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından büyük beğeni toplamakta ve tercih edilmekteyiz.

 • Salvador Arms Av Tüfekleri

  Salvador Arms

  2010 yılında av tüfeği sektöründeki en son teknolojiyi ve yılların birikimi tecrübeyi bir araya getirip Beyşehir bölgesinde kurulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sürecin her aşamasında sıfır hata politikası ile üretime başlamıştır. 2013 yılında markalaşma yolunda çok büyük bir adım atan firmamız Salvador markasını bütün av tüfeği meraklıları ile buluşturma başarısını göstermiştir.

  Salvador markası ile hedeflenen Anadolu av tüfeği geleneklerini üstün teknoloji ile harmanlayıp kendine has bu çizgiyi hem yurt içinde hem de yurt dışında korurken alanında eğitim görmüş gençlerimizi yılların birikimine sahip ustalarla bir araya getirip av tüfeği endüstrisinin bir sanat haline getirilmesine aracılık etmektir.

 • Huğlu Av Tüfekleri
 • Yıldız Av Tüfekleri

     Yıldız Silah Pazarlama; 1998 yılından itibaren Yıldız Silah Sanayi ürünlerini Türkiye' de avcı ve silahsever dostlara ulaştırmayı hedef edinmiş bir kuruluştur. Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyetidir. Yıldız Silah Pazarlama; her müşterisine özel ilgi göstermektedir. Avcı ve silahsever dostlarımızın ürünlerimizle ilgili özel istekleri karşılanmaktadır. Özel ambalajında koyu damarlı, renkli dipçikli, el gravürlü kişiye özel tüfekleri bünyesinde barındırır. Satış sonrasında teknik bilgi, yedek parça ve garanti konularında müşterilerimizin tüm taleplerine hassasiyetle cevap verilerek maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.

 • Baikal Av Tüfekleri

İletişim

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Telefon:0 541 809 80 99

Destek hattıyla irtibat kurun

RSS

RSS besleme eklenmedi