Kategoriler

Haber bülteni

Süper Poze Av Tüfekleri

Bu kategoride ürün bulunamadı

Süper Poze Av Tüfekleri :

Tek tetik veya çift...

Süper Poze Av Tüfekleri :

Tek tetik veya çift tetik, seçkin türk cevizi, görkemli işlemeler, mükemmel boyalı namlu, krom kaplı iç aksam, 12 kalibre, 70-76 mm fisek yatagi, 66-76 cm namlu boyu (bkz: onemli olan boyu ve de eni

Tümünü göster

Alt kategoriler

 • Kral Av Tüfekleri

  Kral Av Tüfekleri Tanıtımı :

  KRAL AV Sanayi 18.000 metrekare kapalı alanda 250'yi aşkın çalışanı ile birlikte teknolojinin en üst seviyesini el emeği ile birleştirip av tüfeklerini havalı hedef tüfeklerini ve kuru sıkı ses tabancalarını üreterek siz değerli dostlarımıza sunmaktadır. Daha iyisini en uygun fiyat ile sunmak prensibinden ödün vermeyerek yoluna emin adımlarla devam eden KRAL AV Sanayi 25 senedir olduğu gibi dünya var oldukça sizlere hizmetlerini devam ettirecektir. Sevgi ve saygılarla...

 • Lazer Av Tüfekleri

  Toplam 60 çalışandan oluşan işgücümüz, modern ve teknolojik tesisimiz üzerinde gazlı sistemle çalışan yivsiz yarı otomatik ve pompalı tüfekler imal etmekteyiz. Pomarina  ve Favori modelleri geniş ürün yelpazemizin içerisinde yer almaktadır.
  Orta vadede Lazer Av Sanayi, ürün yelpazesini daha da genişleterek yivli modellerini de avcıların beğenisine sunmayı amaçlamaktadır.
  Lazer Av Sanayi olarak yenilikçi ve dinamik yapımız ile sayısı 80'i aşkın ülkeye ihracat yapmakta olup sunduğumuz ürünler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından büyük beğeni toplamakta ve tercih edilmekteyiz.

 • Torun Av Tüfekleri

  Torun Silah Sanayii 1996 yılında Kadir TORUN tarafından Beyşehir/Üzümlü de kurulmuştur. Kompleksimiz 15.000m2 açık alan üzerinde, 7500 m2 kapalı alana sahiptir ve 200'ün üzerinde deneyimli tüfek ustası çalışmaktadır. CNC teknolojileri, Lazer, cad/cam, solidworks sistemleri ve günümüzün en gelişmiş araç gereçleri ile yüksek kalite ve standartlarda Av ve Spor tüfekleri ve Havalı Nişan Tüfekleri üretilerek, dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir. Kaliteli ürünler üretmek, bu ürünleri zamanında müşterilerimize teslim etmek, satış sonrası her türlü hizmeti sunmak ve üst düzeyde müşteri tatmini TORUN Silah'ın öncelikli prensipleri olmuştur. Yukarıdaki faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için yetişmiş insan gücünü, ileri teknolojiyi ve ergonomi prensiplerini kullanmak ve sürekliliğini sağlamak üst yönetimle birlikte tüm çalışmalarımızın ortak sorumluluğudur. Müşterilerimize, kalite üretmeyi, kaliteli üretmeyi ve dünya standartlarında Av ve Spor Tüfekleri ve Havalı Nişan tüfekleri sunmayı her zaman görev kabul ediyoruz.KALİTE POLİKAMIZKaliteli ürünler üretmek, bu ürünleri zamanında müşterilerimize teslim etmek, satış sonrası her türlü hizmeti sunmak ve üst düzeyde müşteri tatmini TORUN Silah'ın öncelikli prensipleri olmuştur.

 • Salvador Arms Av Tüfekleri

  Salvador Arms

  2010 yılında av tüfeği sektöründeki en son teknolojiyi ve yılların birikimi tecrübeyi bir araya getirip Beyşehir bölgesinde kurulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sürecin her aşamasında sıfır hata politikası ile üretime başlamıştır. 2013 yılında markalaşma yolunda çok büyük bir adım atan firmamız Salvador markasını bütün av tüfeği meraklıları ile buluşturma başarısını göstermiştir.

  Salvador markası ile hedeflenen Anadolu av tüfeği geleneklerini üstün teknoloji ile harmanlayıp kendine has bu çizgiyi hem yurt içinde hem de yurt dışında korurken alanında eğitim görmüş gençlerimizi yılların birikimine sahip ustalarla bir araya getirip av tüfeği endüstrisinin bir sanat haline getirilmesine aracılık etmektir.

 • Akus Av Tüfekleri

  AKUS Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2003 yılında, av tüfeği imalatında uzman firmalarımızın katılımı ile Huğlu’da kurulmuştur.

  Huğlu’nun tüfekcilik deneyiminden köklerini besleyen AKUS, üretiminin talaşlı imalat bölümünde günümüz teknolojisine uygun yazılımlardan, tezgâh ve donanımlardan faydalanmaktadır.

  Firmamız, profesyonel bir yaklaşımla, hassasiyeti yüksek tezgâhlar ile birlikte usta ellerin de hünerleriyle, teknoloji ile sanatı buluşturmuş, ülkemizde tüfek üretiminin kalite çizgisini yukarılara taşımıştır.

 • Akdaş Av Tüfekleri
 • Cesa Av Tüfekleri

  Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini bir yaşam tarzı olarak benimsemiz olan FIAS-CESA silah sanayi, yarım asırı aşkın tecrübesi, sürekli gelişmeyi esas alan teknolojik çalışma disiplini ile Türkiye ve Dünya Standartları' nda üretim yaparak, müşteri memnuniyetini sürekli en üst düzeyde olmasını sağlamaya çalışmaktadır.

 • Huğlu Av Tüfekleri
 • Çifsan Av Tüfekleri
 • Çifsan Av Tüfekleri
 • Saka Av Tüfekleri
 • Webley & Scott Av Tüfekleri
 • Arthemis Av Tüfekleri

  * Arthemis Silah Sanayi ülkemizin Lider firmalarından biri olarak 1995 yılından bu yana av tüfeği imalatı konusunda faaliyet göstermektedir. Bilgi birikimi, tecrübe ve kalite anlayışı ile üretim yapan firmamız, el sanatını ve ustalığı günümüz teknolojisi ile bir araya getirerek ülkemizde ve dünyada tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
  * Kuruluşundan bugüne sürekli gelişen, yeni teknolojileri yakından takip eden firmamız bir çok üründe sektörün öncüsü olmuştur.
  * Av tüfeği üretimi yapan firmalar arasında, en fazla model ve ürün çeşidine sahip firmadır. Türkiye ve dünya standartlarında üretim
  yapan Arthemis, üretiminin büyük bir bölümünü başta A.B.D. olmak üzere dünyanın 25 ülkesine ihraç etmektedir.

 • Yıldız Av Tüfekleri

     Yıldız Silah Pazarlama; 1998 yılından itibaren Yıldız Silah Sanayi ürünlerini Türkiye' de avcı ve silahsever dostlara ulaştırmayı hedef edinmiş bir kuruluştur. Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyetidir. Yıldız Silah Pazarlama; her müşterisine özel ilgi göstermektedir. Avcı ve silahsever dostlarımızın ürünlerimizle ilgili özel istekleri karşılanmaktadır. Özel ambalajında koyu damarlı, renkli dipçikli, el gravürlü kişiye özel tüfekleri bünyesinde barındırır. Satış sonrasında teknik bilgi, yedek parça ve garanti konularında müşterilerimizin tüm taleplerine hassasiyetle cevap verilerek maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.

 • Merkel Av Tüfekleri
 • Rizzini Av Tüfekleri
 • Browning Av Tüfekleri
 • Antonio Zoli Av Tüfekleri
 • Beretta Av Tüfekleri

İletişim

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Telefon:0 541 809 80 99

Destek hattıyla irtibat kurun

RSS

RSS besleme eklenmedi