Kategoriler

Haber bülteni

Pompalı Av Tüfekleri

Bu kategoride ürün bulunamadı

Pompalı Av Tüfekleri :

Kovanın her atıştan sonra namlu altındaki kurma zırıltısı çekilerek dışarı...

Pompalı Av Tüfekleri :

Kovanın her atıştan sonra namlu altındaki kurma zırıltısı çekilerek dışarı atıldığı av tüfeğidir. otomatik tüfeklerdeki gibi kovan basınçla atılmadığı için barut gazı kaçmaz ve otomatik tüfeklerden on kat etkili olmasına sebep olur.

Tümünü göster

Alt kategoriler

 • Kral Av Tüfekleri

  Kral Av Tüfekleri Tanıtımı :

  KRAL AV Sanayi 18.000 metrekare kapalı alanda 250'yi aşkın çalışanı ile birlikte teknolojinin en üst seviyesini el emeği ile birleştirip av tüfeklerini havalı hedef tüfeklerini ve kuru sıkı ses tabancalarını üreterek siz değerli dostlarımıza sunmaktadır. Daha iyisini en uygun fiyat ile sunmak prensibinden ödün vermeyerek yoluna emin adımlarla devam eden KRAL AV Sanayi 25 senedir olduğu gibi dünya var oldukça sizlere hizmetlerini devam ettirecektir. Sevgi ve saygılarla...

 • Lazer Av Tüfekleri

  Toplam 60 çalışandan oluşan işgücümüz, modern ve teknolojik tesisimiz üzerinde gazlı sistemle çalışan yivsiz yarı otomatik ve pompalı tüfekler imal etmekteyiz. Pomarina  ve Favori modelleri geniş ürün yelpazemizin içerisinde yer almaktadır.
  Orta vadede Lazer Av Sanayi, ürün yelpazesini daha da genişleterek yivli modellerini de avcıların beğenisine sunmayı amaçlamaktadır.
  Lazer Av Sanayi olarak yenilikçi ve dinamik yapımız ile sayısı 80'i aşkın ülkeye ihracat yapmakta olup sunduğumuz ürünler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından büyük beğeni toplamakta ve tercih edilmekteyiz.

 • Salvador Arms Av Tüfekleri

  Salvador Arms

  2010 yılında av tüfeği sektöründeki en son teknolojiyi ve yılların birikimi tecrübeyi bir araya getirip Beyşehir bölgesinde kurulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sürecin her aşamasında sıfır hata politikası ile üretime başlamıştır. 2013 yılında markalaşma yolunda çok büyük bir adım atan firmamız Salvador markasını bütün av tüfeği meraklıları ile buluşturma başarısını göstermiştir.

  Salvador markası ile hedeflenen Anadolu av tüfeği geleneklerini üstün teknoloji ile harmanlayıp kendine has bu çizgiyi hem yurt içinde hem de yurt dışında korurken alanında eğitim görmüş gençlerimizi yılların birikimine sahip ustalarla bir araya getirip av tüfeği endüstrisinin bir sanat haline getirilmesine aracılık etmektir.

 • Stoeger Av Tüfekleri

  989 yılında kurularak sektörün öncü fimalarından biri haline gelen Vursan Silah Sanayi A.Ş 2000 yılından itibaren Türk-İtalyan ortaklığı ile varlığını devam ettirmiş, 2002 yılında tüm hisselerinin Beretta Holding bünyesine dahil olması ile beraber uluslar arası bir firma kimliği kazanmıştır. Bu tarihten itibaren Türk atıcılık ve avcılık sektörünün ve savunma sanayinin parlayan yıldızı haline gelen firmamız, 2004 yılında ünvan değişikliği ile Stoeger Silah Sanayi A.Ş ismini almıştır. 500 yıllık bir dünya devinin bünyesinde yeni bir vizyon ile yeni misyonlar yüklenen firmamız, 15.000 metrekare kapalı alana kurulu modern tesislerinde en son teknoloji ile üretimine devam etmektedir. 
  2005 yılında Milli Savunma Bakanlığı’ndan Tesis Güvenlik Belgesi ve Tabanca Üretim Müsaadesi alan firmamız, daha önceki yıllarda Fabbrica d’Armi Pietro Beretta S.p.A. firması tarafından İtalya’da üretilen, Cougar 8000 modeli tabancayı sadece Türkiye’de Yatırımlarımız, sadece tesisleşme ve makine parkı oluşturmakla kalmamış, modernleşmenin bir uzantısı ve hatta

  gereği olarak en son bilişim ve işletim sistemlerinin gerek mühendislik, üretim ve tedarik, gerekse muhasebe ve finans yönetiminde uygulanmasına başlanmıştır. QAD yazılımı olan MFG/PRO sistemi bunlardan biridir.Mühendislik ve Ar-Ge çalışmalarımızda ise konusunda dünyada tercih edilen UNIGRAPHICS programı kullanılmaktadır. Firmamız 2004 yılında ISO 9001: 2000 sertifikasını alarak uzun süredir var olan kalite sistemini belgelemiştir.Stoeger Silah Sanayi AŞ’nin faaliyet alanı üretmek ve ürettiğini satmak ile sınırlı değildir. Beretta Holding çatısı altında üretici olarak faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda Holding bünyesinde bulunan Beretta, Benelli, Franchi, Sako, Beretta-Benelli Iberica, BAM-Stoeger ve Burris gibi dünyaca ünlü markaların da Türkiye distribütörlüğünü ve bazı bölge ülkeler için temsilciliğini de üstlenmektedir.Stoeger Silah Sanayi AŞ sürekli gelişim, hep daha iyisini arayan kalite yaklaşımı ve profesyonel kadrolarıyla sivil pazarda %100 müşteri memnuniyetini, askeri ve polis kanadında ise savunma sanayinin bir parçası olmanın sorumlulu¤u ile her zaman müşterilerinin hizmetinde olacaktır.

   

 • Arthemis Av Tüfekleri

  * Arthemis Silah Sanayi ülkemizin Lider firmalarından biri olarak 1995 yılından bu yana av tüfeği imalatı konusunda faaliyet göstermektedir. Bilgi birikimi, tecrübe ve kalite anlayışı ile üretim yapan firmamız, el sanatını ve ustalığı günümüz teknolojisi ile bir araya getirerek ülkemizde ve dünyada tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
  * Kuruluşundan bugüne sürekli gelişen, yeni teknolojileri yakından takip eden firmamız bir çok üründe sektörün öncüsü olmuştur.
  * Av tüfeği üretimi yapan firmalar arasında, en fazla model ve ürün çeşidine sahip firmadır. Türkiye ve dünya standartlarında üretim
  yapan Arthemis, üretiminin büyük bir bölümünü başta A.B.D. olmak üzere dünyanın 25 ülkesine ihraç etmektedir.

 • Hatsan Av Tüfekleri

  HATSAN; dünya ateşli tüfek ve havalı tüfek endüstrisinde, tüfeklerin A den Z ye bütün parçalarını kendi bünyesinde üreten ender fabrikalardan birisidir. Bu şekilde toplam kalite güvencesi en yüksek seviyede sağlanmış olur. Firmamız bünyesinde ağaç işleme, metal işleme, ısıl işlem, yay üretimi, honlama, krom kaplama, meneviş kaplama ve diğer çeşitli kimyasal kaplamalar, metal enjeksiyon, plastik enjeksiyon, kalıp imalatı, kaynak, gravür işleme, namlu delme ve namlu üretimi, hem metal hem de ağaç üzerine lazer markalama, kamuflaj kaplama, montaj, kalite güvence testleri ve tüfek atış testleri gibi bir çok üretim safhası aynı çatı altında yapılmaktadır. Kısacası firmamıza sadece ham madde girer ve en son mamul kaliteli ve dayanıklı tüfektir. Firmamızda kullanılan bütün ham maddeler en iyi kalitedir ve sıkı bir giriş kalite kontrol testlerinden sonra üretime alınır.

 • Mozzberk Av Tüfekleri
 • Sarsılmaz Av Tüfekleri

  Sarsılmaz Silah Sanayi üretime 1800'lü yılların sonlarında başlamış olup, bugün Türkiye'de her türlü tabanca, askeri silah ve av tüfeği üretebilen tek özel kuruluş haline gelmiştir.

  Fabrikamız Düzce, Organize Sanayi Bölgesi’nde,100.000 m2 açık alanda ve 36.400 m2 kapalı alanda yer almakta olup, üretim, entegre tesislerde otomasyon teknolojisi ile gerçekleşmektedir. 

  Bugün halihazırda 72 ülkeye yapmış olduğu ihracat ile, üretiminin büyük bölümünü ihraç eden Sarsılmaz, yurtiçinde de silahseverlerin birinci tercihi olmaya devam etmektedir. Milli Savunma Bakanlığı ihalelerinde ürünlerinin gösterdiği yüksek performans sonucu, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bütün birimlerinde Sarsılmaz silahları kullanılmaktadır.

  Firmamız uzun yıllardır da Türk Emniyet Teşkilatı’nın kadro silahını sağlamanın verdiği haklı gururu taşımaktadır. 

  133 yıllık tecrübesi, kalite anlayışı ve daha önce yapılamayanları gerçekleştirme arzusu, Sarsılmaz'ı bugün Avrupa’nın önde gelen hafif silah üreticilerinden biri yapmıştır.

 • Yıldız Av Tüfekleri

  Yıldız Silah, sektördeki bilgi birikimi, deneyimi, ürün çeşitliliği, nitelikli iş gücü, üretim kapasitesi, kalite kavramının gelişmişliği ve yarattığı yüksek katma değerle Türkiye’nin gururu olmuştur.

  40 yılı aşkın tecrübesiyle müşteri taleplerine uygun, dünya standartlarında 70 farklı modelde yılda 45 bin adet av ve spor tüfekleri üretmektedir.

 • Sidoma Av Tüfekleri
 • Winchester Av Tüfekleri
 • Remington Av Tüfekleri
 • Utaş Av Tüfekleri

İletişim

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Telefon:0 541 809 80 99

Destek hattıyla irtibat kurun

RSS

RSS besleme eklenmedi