Kategoriler

Haber bülteni

Otomatik Av Tüfekleri

Bu kategoride ürün bulunamadı
Otomatik Av Tüfekleri

Otomatik Av Tüfekleri

Av tüfekleri; piyade tüfeklerinden farklı olarak...

Otomatik Av Tüfekleri

Av tüfekleri; piyade tüfeklerinden farklı olarak birbirine bitişik iki namlu, nadiren de tek namluludur. Yivsiz av tüfeğinde, piyade tüfeğinde kullanılan mermi çekirdekleri yerine, av fişeği olarak tabir edilen ve çeşitli özelliklere sahip kovanlı mermiler kullanılır. (Saçma, dokuzluk, dom dom kurşunu vs) Basit modelleri olduğu kadar, son derece modern ve fişek kapasiteleri yüksek olan çeşitli tiplerde av tüfekleri üretilmektedir.

Tümünü göster

Alt kategoriler

 • Kral Av Tüfekleri

  Kral Av Tüfekleri Tanıtımı :

  KRAL AV Sanayi 18.000 metrekare kapalı alanda 250'yi aşkın çalışanı ile birlikte teknolojinin en üst seviyesini el emeği ile birleştirip av tüfeklerini havalı hedef tüfeklerini ve kuru sıkı ses tabancalarını üreterek siz değerli dostlarımıza sunmaktadır. Daha iyisini en uygun fiyat ile sunmak prensibinden ödün vermeyerek yoluna emin adımlarla devam eden KRAL AV Sanayi 25 senedir olduğu gibi dünya var oldukça sizlere hizmetlerini devam ettirecektir. Sevgi ve saygılarla...

 • Lazer Av Tüfekleri

  Toplam 60 çalışandan oluşan işgücümüz, modern ve teknolojik tesisimiz üzerinde gazlı sistemle çalışan yivsiz yarı otomatik ve pompalı tüfekler imal etmekteyiz. Pomarina  ve Favori modelleri geniş ürün yelpazemizin içerisinde yer almaktadır.
  Orta vadede Lazer Av Sanayi, ürün yelpazesini daha da genişleterek yivli modellerini de avcıların beğenisine sunmayı amaçlamaktadır.
  Lazer Av Sanayi olarak yenilikçi ve dinamik yapımız ile sayısı 80'i aşkın ülkeye ihracat yapmakta olup sunduğumuz ürünler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından büyük beğeni toplamakta ve tercih edilmekteyiz.

 • Torun Av Tüfekleri

  Torun Silah Sanayii 1996 yılında Kadir TORUN tarafından Beyşehir/Üzümlü de kurulmuştur. Kompleksimiz 15.000m2 açık alan üzerinde, 7500 m2 kapalı alana sahiptir ve 200'ün üzerinde deneyimli tüfek ustası çalışmaktadır. CNC teknolojileri, Lazer, cad/cam, solidworks sistemleri ve günümüzün en gelişmiş araç gereçleri ile yüksek kalite ve standartlarda Av ve Spor tüfekleri ve Havalı Nişan Tüfekleri üretilerek, dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir. Kaliteli ürünler üretmek, bu ürünleri zamanında müşterilerimize teslim etmek, satış sonrası her türlü hizmeti sunmak ve üst düzeyde müşteri tatmini TORUN Silah'ın öncelikli prensipleri olmuştur. Yukarıdaki faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için yetişmiş insan gücünü, ileri teknolojiyi ve ergonomi prensiplerini kullanmak ve sürekliliğini sağlamak üst yönetimle birlikte tüm çalışmalarımızın ortak sorumluluğudur. Müşterilerimize, kalite üretmeyi, kaliteli üretmeyi ve dünya standartlarında Av ve Spor Tüfekleri ve Havalı Nişan tüfekleri sunmayı her zaman görev kabul ediyoruz.KALİTE POLİKAMIZKaliteli ürünler üretmek, bu ürünleri zamanında müşterilerimize teslim etmek, satış sonrası her türlü hizmeti sunmak ve üst düzeyde müşteri tatmini TORUN Silah'ın öncelikli prensipleri olmuştur.

 • Salvador Arms Av Tüfekleri

  Salvador Arms

  2010 yılında av tüfeği sektöründeki en son teknolojiyi ve yılların birikimi tecrübeyi bir araya getirip Beyşehir bölgesinde kurulan firmamız, kaliteden ödün vermeden, sürecin her aşamasında sıfır hata politikası ile üretime başlamıştır. 2013 yılında markalaşma yolunda çok büyük bir adım atan firmamız Salvador markasını bütün av tüfeği meraklıları ile buluşturma başarısını göstermiştir.

  Salvador markası ile hedeflenen Anadolu av tüfeği geleneklerini üstün teknoloji ile harmanlayıp kendine has bu çizgiyi hem yurt içinde hem de yurt dışında korurken alanında eğitim görmüş gençlerimizi yılların birikimine sahip ustalarla bir araya getirip av tüfeği endüstrisinin bir sanat haline getirilmesine aracılık etmektir.

 • Akdaş Av Tüfekleri
 • Ata Neo Av Tüfekleri

   

  1942 yılında dünyaya geldiği Kayseri İncesu’da, henüz çok küçük yaşlardayken mekaniğe olan yeteneğini keşfetti. Marangoz ustası olan babasının yanında, onun çalıştığı alet edevata hayranlıkla bakıyor; gördüğü herhangi bir mekanik aleti rahatlıkla söküp takarken ileride sıklıkla başvuracağı güçlü bir refleks kazanıyordu.

  Küçük yaşlardan itibaren kazanmaya başladığı mekaniğe dair bu değerli pratik, kısa süre sonra nice tamircilerin onaramadığı tüfekleri tamir edebilmesini sağladı. 1955 yılında, henüz 13 yaşındayken, ileride erişeceği büyük başarının ilk emareleri belirmeye başlamıştı bile. Bir aile büyüğünün arızalanan ve onarılamayan tüfeğini tamir etmeyi başarması, takdir ve şaşkınlıkla karşılandı.

 • Cesa Av Tüfekleri

  Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini bir yaşam tarzı olarak benimsemiz olan FIAS-CESA silah sanayi, yarım asırı aşkın tecrübesi, sürekli gelişmeyi esas alan teknolojik çalışma disiplini ile Türkiye ve Dünya Standartları' nda üretim yaparak, müşteri memnuniyetini sürekli en üst düzeyde olmasını sağlamaya çalışmaktadır.

 • Derya Av Tüfekleri

  2000 Yılında Konya’da kurulan Derya Silah Sanayi, yarı otomatik ve süper poze av tüfeği üretimi ile imalat serüvenine başlamıştır. Bu imalat serüveninde kalitesini ispatlayan Derya Silah Sanayi, Türkiye pazarında kendisini kanıtlamış, yurt dışında birçok ülkeye ihracat yapan uluslararası üne sahip bir firma haline gelmiştir. 2000 yılında yarı otomatik 12 kalibre ürünü Lion’u, süper poze av tüfeği Derya’yı 2005 yılında 9mm. kalibre ürünü pipet av tüfeğini, 2006 yılında 36 Kalibre tekli kırma av tüfeğini, 2010 yılında da yarı otomatik av tüfeği olan Meriva’yı silah tutkularıyla buluşturmuştur.

  Derya Silah Sanayi, kalitesiyle olduğu kadar sahip olduğu ürün çeşitleri ile de rakip firmaların dikkatlerini üzerine toplamıştır. Silah üretimi yapan birçok firma, üretiminde Derya Silah’ın ürünlerini taklit etmektedir. Ancak yapılan taklit ürünler Derya Silah’ın ürettiği ürünlerindeki kaliteyi yakalayamamıştır. Çünkü Derya silahı diğer firmalardan ayıran temel özellik, ürettiği ürünlere duyduğu güven ve benzersiz bir kalite anlayışıdır.

  Üretiminde dünya standartlarına uygun hammadde ve malzemeyi kullanan Derya Silah tüm üretim aşamalarında bu kalitenin korunması için özverili bir şekilde alışmaktadır. Derya Silaha göre kalite, uygun hammaddenin ve malzemenin seçimi ile başlayan, üretimde uzman personelin elinde şekillenen, test ve deney süreçleriyle sağlamlığı ispatlanan, yıllarca süren müşteri memnuniyetiyle devam eden bir süreçtir. Derya silah müşteri memnuniyeti kavramını şansa bırakmaz. Üretilen tüm silahlar TSE ve ihracat yapılan ülkenin resmi standartları gözetilerek en zor şartlarda denenmektedir. Test ve kontrollerden %100 başarıyla geçmeyen hiçbir ürün Derya Silah Sanayi kalite kontrol ekibi tarafından onaylanmaz. Gelişmiş cihazlara sahip olan kalite kontrol departmanının onayı olmaksızın da hiçbir ürün müşteriye sunulmaz. Çünkü Derya Silah’ın kalite anlayışında güven duygusu temeldir. Derya Silah’ın müşterileri, Derya Silah’ın kalite anlayışına büyük bir güven duymaktadır. Çünkü Derya Silah, sadece güvenilirliğinden ve kalitesinden %100 emin olduğu ürünleri pazara sunar.

  Derya Silah, çevreye ve insana önem veren, kanunlara ve etik değerlere saygılı, duyarlı ve dürüst bir şirket politikası izlemektedir. Derya Silah Sanayi’nin temel vizyonu av silahları ürün grubunda kaliteli üretim anlayışıyla sürekli gelişmek, iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden sektöründe en iyi firma olmaktır. Derya silah, kaliteli bir yönetim anlayışıyla kusursuz av silahları üreterek, uluslar arası rekabet ortamında Türkiye’ye saygınlık kazandırma misyonu ile çalışmaya devam etmektedir.

  Yönetiminden, çalışanlarına ve tedarikçilerine kadar toplam kalite anlayışını daha da yükseltmeyi hedefleyen Derya Silah, müşterilerine en iyi ürünü, en iyi fiyatla sunmayı prensip edinmiştir. Bu prensip doğrultusunda üretim verimliliğini arttırmak için üretim süreçleri iyi belirleyip uygulamaktadır. İşi ilk seferde ve doğru olarak yapmak üretim ve stok maliyetlerini düşürmektedir. Derya Silah Sanayi bu düşünceden yola çıkarak, iş gücünü doğru ve yerinde yönlendirip, en uygun maliyetli ürünleri müşteri beğenisine sunmaktadır.

  Yükselen hedefleri ile bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Derya Silah Sanayi en iyisini üreterek üretim serüvenine devam ediyor.

 • Huğlu Av Tüfekleri

  1914 yılında Mustafa isminde bir büyüğümüzün I.Dünya Savaşında askere alınmasından sonra ordudaki görevi itibariyle silahlarla tanışması,av tüfeği sanatımızın doğmasında vesile olmuştur.Huğlu insanının sanata ve sanayiye yatkın olması,bu büyüğümüzün silah tamirciliğini yaygınlaştırmasına,eski dolma tüfek ve silahların onarımını yaparak zaman içerisinde de imalatına başlamasına sebep olmuştur.Bölgenin coğrafi konumu münasebetiyle zamanla bütün kasaba halkının tüfek imalatına olan ilgisi doğal olarak artmıştır.Bu artış kurumsal bir çatı altında toplanmayı kaçınılmaz hale getirmiştir.

  1962 yılına kadar bireysel imalatçılık devam etmiş olup,16 kasım 1962 yılında 165 üyesi ile kurumsal bir kimliğe bürünmüş ve bugün itibari ile dünyada bilinen ilk 10 üretici firma arasına giren,kalitesiyle ünlü HUĞLU AV TÜFEKLERİ KOOPERATİFİ kurulmuştur.

  Kendine güvenen sanatkâr insanlar, yükseklerin ve gücün simgesi olan çift başlı kartalı kendilerine sembol seçmişlerdir.

  Kooperatifin kurulmasından sonra daha düzenli ve sistematik bir yapı oluşmuştur.Bu oluşum ürün yelpazesini genişletmekte,kalitenin daha yüksek seviyelere taşınmasında büyük rol oynamıştır.

  Tek kırma tüfek imalatı ile başlayan bu serüven,1962 yılından sonra çifte, seksenli yıllara doğru süperpoze,doksanlı yılların başlarında da yarı otomatik ve pompalı tüfek imalatıyla devam etmiş olup edindiği bilgi ve tecrübesi ile kullanıcının isteği doğrultusunda zengin opsiyonlarıyla sektöründe en geniş ürün yelpazesine sahip bir konuma gelmiştir.

  Bugün itibariyle 17.000 m² si kapalı toplam 25.000 m² alanda faaliyet gösteren firmamız,548 üye ve 450 çalışanıyla ürettiği tüfeklerin %80 nini başta Amerika birleşik devletleri olmak üzere Fransa'dan Norveç'e,Lübnan'dan Botswana'ya,Şili'den Filipinlere kadar 50 nin üzerinde ülkeye ihraç etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

  Firmamız Uluslararası geçerli ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemlerinin kurulması ile hem yurt içi hem yurt dışındaki konumunu daha yüksek seviyelere çıkarmıştır.

  Huğlu Av Tüfekleri kooperatifi 100 yıllık tecrübesi ve yüksek kaliteyi standart haline getirmiş ürün yelpazesi ile tüm dünyadaki avcı, atıcı ve koleksiyoner dostlarımızın yanında olmaya devam edecektir

 • Turan Av Tüfekleri
 • Vural Av Tüfekleri
 • Armsan Av Tüfekleri

  FİRMA PROFİLİ

  Avcılık onbinlerce yıl önce ilk insanın var oluşu ile başladı. İlk insan önce taş kullandı. Yüzyıllar içerisinde taş yerini ok , yay, sapan ve bıçağa bıraktı. Daha sonrasında silahlar keşfedildi.

  Binlerce yılın birikimi sonucu av silahlarında Armsan ürünleri kullanılmaya başlandı…

  Biz Armsan olarak yüzlerce yıldır var olan bir firma değiliz ve bizim siyah beyaz fotoğraflarımız da yok çünkü biz av tüfeği üretimine 21. Yüzyılın teknolojisinin altın çağında başladık. Şimdiyse Armsan olarak Türkiye’nin avcılık, savunma ve özel amaçlı silah sektörünün önde gelen liderlerinden biri olup, Türkiye avcılık ve sportif av tüfeği pazarlarının ilk üç ismi arasında yer almaktayız.

  Toplam 170 çalışandan oluşan işgücümüz, modern ve teknolojik tesisimiz üzerinde gazlı sistemle çalışan yivsiz yarı otomatik ve pompalı tüfekler imal etmekteyiz. A612, A620, CRE8, P612, ARMTAC, ve PHENOMA modelleri geniş ürün yelpazemizin içerisinde yer almaktadır. Orta vadede Armsan, ürün yelpazesini daha da genişleterek yivli modellerini de avcıların beğenisine sunmayı amaçlamaktadır. Armsan olarak yenilikçi ve dinamik yapımız ile sayısı 40'ı aşkın ülkeye ihracat yapmakta olup sunduğumuz ürünler ile yerli ve yabancı müşterileri tarafından büyük beğeni toplamakta ve tercih edilmekteyiz.

 • Mert Huğlu Av Tüfekleri
 • Girsan Av Tüfekleri

  GİRSAN Silah Sanayi; 1994 yılında Giresun' da kurulmuş,

  • Yavuz 16 COMPACT ve REGARD modellerini 1995 yılında piyasaya sunmuştur.
  • 1999 yılında bilgisayar destekli CNC tezgâhlarıyla otomasyon sistemine geçmiştir.
  • 2004 yılında COMPACT M.C. ve REGARD M.C. modelleri;
  • 2006 yılında BORA, TUĞRA ve ZİRVE modelleri,
  • 2007 yılında MC 21, MC 23 ve Bora Light modelleri üretilerek satışa sunulmuştur.
  • Bunlarla beraber 2007 yılında İtalya'dan gelen talep doğrultusunda 9 mm x 21 IMI tabanca üretilmiş ve ihraç edilmiştir. Söz konusu tabancalar sadece İtalya için üretilmektedir, yurtiçi piyasaya sunulmamaktadır.
  • MC 13 ve MC 14 modelleri 2008’de,
  • MC C 40,MC R 40, MC T 40, MC 21.40, MC 21.45, MC 23.40 ve MC 23.45 modelleri 2009’da,
  • MC 1911, MC 1911 S, MC 25, MC 27 ve MC 27 E modelleri ise 2010 yılında pazara sunulmuştur.

  200 kişiye ulaşan personeli ile 2005 yılı ilk yarısında yapılan yaklaşık 1,5 milyon USD tutarındaki makine yatırımları ile birlikte, fabrika kapasitesi 3 kat arttırılarak, yıllık 60.000 tabanca imalatı yapacak kapasiteye ulaşmıştır. YAVUZ 16 tabancaları, NATO Standartlarında üretilmekte ve söz konusu standartlarda yapılan zorlaştırılmış testlerden sıfır hata ile geçmektedirler.

  GİRSAN, ISO: 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi, MSB Tesis Güvenlik Belgesi ve MSB Üretim müsaadesi belgelerine sahiptir.

  Nisan 2009 tarihinde MSB’ lığından NATO KALİTE GÜVENCE GEREKLERİ ni karşılayan, AQAP 2120 ENDÜSTRİYEL KALİTE GÜVENCE SEVİYE BELGESİ’ ni de almıştır.

  Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri Alkol, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Daire Başkanlığı tarafından verilen, ATF FORM 4590 (Factoring Criteria Report), Yavuz 16 modelleri için,’’ İthal edilebilir" raporları da mevcuttur.

 • Saka-Zafer Av Tüfekleri
 • Stoeger Av Tüfekleri

  989 yılında kurularak sektörün öncü fimalarından biri haline gelen Vursan Silah Sanayi A.Ş 2000 yılından itibaren Türk-İtalyan ortaklığı ile varlığını devam ettirmiş, 2002 yılında tüm hisselerinin Beretta Holding bünyesine dahil olması ile beraber uluslar arası bir firma kimliği kazanmıştır. Bu tarihten itibaren Türk atıcılık ve avcılık sektörünün ve savunma sanayinin parlayan yıldızı haline gelen firmamız, 2004 yılında ünvan değişikliği ile Stoeger Silah Sanayi A.Ş ismini almıştır. 500 yıllık bir dünya devinin bünyesinde yeni bir vizyon ile yeni misyonlar yüklenen firmamız, 15.000 metrekare kapalı alana kurulu modern tesislerinde en son teknoloji ile üretimine devam etmektedir. 
  2005 yılında Milli Savunma Bakanlığı’ndan Tesis Güvenlik Belgesi ve Tabanca Üretim Müsaadesi alan firmamız, daha önceki yıllarda Fabbrica d’Armi Pietro Beretta S.p.A. firması tarafından İtalya’da üretilen, Cougar 8000 modeli tabancayı sadece Türkiye’de Yatırımlarımız, sadece tesisleşme ve makine parkı oluşturmakla kalmamış, modernleşmenin bir uzantısı ve hatta

  gereği olarak en son bilişim ve işletim sistemlerinin gerek mühendislik, üretim ve tedarik, gerekse muhasebe ve finans yönetiminde uygulanmasına başlanmıştır. QAD yazılımı olan MFG/PRO sistemi bunlardan biridir.Mühendislik ve Ar-Ge çalışmalarımızda ise konusunda dünyada tercih edilen UNIGRAPHICS programı kullanılmaktadır. Firmamız 2004 yılında ISO 9001: 2000 sertifikasını alarak uzun süredir var olan kalite sistemini belgelemiştir.Stoeger Silah Sanayi AŞ’nin faaliyet alanı üretmek ve ürettiğini satmak ile sınırlı değildir. Beretta Holding çatısı altında üretici olarak faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda Holding bünyesinde bulunan Beretta, Benelli, Franchi, Sako, Beretta-Benelli Iberica, BAM-Stoeger ve Burris gibi dünyaca ünlü markaların da Türkiye distribütörlüğünü ve bazı bölge ülkeler için temsilciliğini de üstlenmektedir.Stoeger Silah Sanayi AŞ sürekli gelişim, hep daha iyisini arayan kalite yaklaşımı ve profesyonel kadrolarıyla sivil pazarda %100 müşteri memnuniyetini, askeri ve polis kanadında ise savunma sanayinin bir parçası olmanın sorumlulu¤u ile her zaman müşterilerinin hizmetinde olacaktır.

 • Akkar Av Tüfekleri

  AKKAR kurulduğu günden bugüne müşteri, çalışan ve ülke insanın mutluluğuna katkıda bulunmayı temel politikası haline getirmiştir. Buradan elde ettiği güçle sektöründe, ülkesinin lideri ve dünyada hatırı sayılır kuruluşlar arasında yerini alarak 21. Yüzyıla girmiştir. 
   
  Bu vesileyle daima bir aile olma şuuru içerisinde hareket eden AKKAR'ın azimli, tecrübeli ve fedakar çalışanının daha nice büyük başarılara imza atacağına olan inancım tamdır.
   
  Zira bu aile; teknolojinin baş döndürücü gelişimi, globalleşen dünya ve bütün hızıyla büyüyen rekabet ortamında, ayakta kalma ve büyüme mücadelesini büyük bir azimle sürdürme bilincindedir.
   
  Kaliteli ürün ve etkin bir müşteri hizmetinin kendisini geleceğe taşıyacak en önemli unsur olarak gören AKKAR, büyük bir inanç, azim ve kararlılıkla bu yolda yürüyüşüne devam edecektir.

 • Çatüs Av Tüfekleri
 • Commando Av Tüfekleri
 • Hatsan Av Tüfekleri
 • Mozzberk Av Tüfekleri
 • Sarsılmaz Av Tüfekleri

  Sarsılmaz Silah Sanayi üretime 1800'lü yılların sonlarında başlamış olup, bugün Türkiye'de her türlü tabanca, askeri silah ve av tüfeği üretebilen tek özel kuruluş haline gelmiştir.

  Fabrikamız Düzce, Organize Sanayi Bölgesi’nde,100.000 m2 açık alanda ve 36.400 m2 kapalı alanda yer almakta olup, üretim, entegre tesislerde otomasyon teknolojisi ile gerçekleşmektedir. 

  Bugün halihazırda 72 ülkeye yapmış olduğu ihracat ile, üretiminin büyük bölümünü ihraç eden Sarsılmaz, yurtiçinde de silahseverlerin birinci tercihi olmaya devam etmektedir. Milli Savunma Bakanlığı ihalelerinde ürünlerinin gösterdiği yüksek performans sonucu, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bütün birimlerinde Sarsılmaz silahları kullanılmaktadır.

  Firmamız uzun yıllardır da Türk Emniyet Teşkilatı’nın kadro silahını sağlamanın verdiği haklı gururu taşımaktadır. 

  133 yıllık tecrübesi, kalite anlayışı ve daha önce yapılamayanları gerçekleştirme arzusu, Sarsılmaz'ı bugün Avrupa’nın önde gelen hafif silah üreticilerinden biri yapmıştır.

 • Volkan Av Tüfekleri
 • Arthemis Av Tüfekleri

  * Arthemis Silah Sanayi ülkemizin Lider firmalarından biri olarak 1995 yılından bu yana av tüfeği imalatı konusunda faaliyet göstermektedir. Bilgi birikimi, tecrübe ve kalite anlayışı ile üretim yapan firmamız, el sanatını ve ustalığı günümüz teknolojisi ile bir araya getirerek ülkemizde ve dünyada tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
  * Kuruluşundan bugüne sürekli gelişen, yeni teknolojileri yakından takip eden firmamız bir çok üründe sektörün öncüsü olmuştur.
  * Av tüfeği üretimi yapan firmalar arasında, en fazla model ve ürün çeşidine sahip firmadır. Türkiye ve dünya standartlarında üretim
  yapan Arthemis, üretiminin büyük bir bölümünü başta A.B.D. olmak üzere dünyanın 25 ülkesine ihraç etmektedir.

 • Yıldız Av Tüfekleri

     Yıldız Silah Pazarlama; 1998 yılından itibaren Yıldız Silah Sanayi ürünlerini Türkiye' de avcı ve silahsever dostlara ulaştırmayı hedef edinmiş bir kuruluştur. Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyetidir. Yıldız Silah Pazarlama; her müşterisine özel ilgi göstermektedir. Avcı ve silahsever dostlarımızın ürünlerimizle ilgili özel istekleri karşılanmaktadır. Özel ambalajında koyu damarlı, renkli dipçikli, el gravürlü kişiye özel tüfekleri bünyesinde barındırır. Satış sonrasında teknik bilgi, yedek parça ve garanti konularında müşterilerimizin tüm taleplerine hassasiyetle cevap verilerek maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.

 • Panzer Av Tüfekleri

  1990 Yılında dayanan tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Firmamı 2004 yılında Panzer Silah Sanayi Olarak Üzümlü Kasabasında kuruldu. Firmamız insan sağlığına önem vererek ürün üretmektedir.

  Siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ve en kaliteli ürünü temin etmek temel amacımızdır

 • Benelli Capitol Av Tüfekleri
 • Sidoma Av Tüfekleri
 • Husan Av Tüfekleri
 • Browning Av Tüfekleri
 • Beretta Av Tüfekleri
 • Breda Av Tüfekleri
 • Franchi Av Tüfekleri
 • Remington Av Tüfekleri
 • Winchester Av Tüfekleri
 • Fortune Av Tüfekleri
 • Safir Av Tüfekleri
 • Altobelli Av Tüfekleri

  Altobelli Silah sanayinin ilk temelleri Mustafa Özkıran tarafından 1971 yılında kendi atölyesinde tek kırma üretimi ile atılmıştır.

  Bu üretim zamanla tutku haline gelmiş , teknolojik yenilikler çerçevesinde çifte ve süperpoze üretimine başlanmıştır.

  1995 yılında ise yarı-otomatik tüfek üretimine başlamıştır. Günümüzde ise bu deneyim ve tecrübe sayesinde estetik,zarafet ve kaliteyi makul fiyatlar çerçevesinde siz değerli müşterilerine   Altobelli  ve Challenger markaları ilet buluşturmuştur.

  Başta ABD olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıp dünya avcılarının gözde markaları arasındaki yerimizi almak, türk tüfeğini dünyaya duyurmak-tanıtmak bizlere yeni ürünler üretme, geliştirme yolunda güven veriyor.

  Siz değerli müşterilerimizden aldığımız bu güvenle silah,yivli tüfek ve savunma sanayinde sektörün liderleri arasındaki yerimizi almak için çalışıyoruz.

 • Seylan Av Tüfekleri
 • Bora Av Tüfekleri
 • Tomahawk Av Tüfekleri

İletişim

7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Telefon:0 541 809 80 99

Destek hattıyla irtibat kurun

RSS

RSS besleme eklenmedi